У мережу потрапили видалені фото з інстаграму першої леді України Олени Зеленської

Олена Зеленська видалила колишню сторінку в соціальній мережі після того, як її чоловік став президентом України. Однак раніше дружина гумориста часто розповідала про сімейне життя шанувальникам і публікувала фото з особистого архіву.

21 квітня життя Олени Зеленської змінилося назавжди. З подружжя популярного коміка вона перетворилася в першу леді України, за кожним кроком якої пильно стежать мільйони співгромадян.

Дружина новоспеченого президента вирішила видалити колишню сторінку в Інстаграме, де було багато неформальних і веселих знімків. Так, на сторінці Олени можна було відшукати рідкісні фото з весілля. Володимир Зеленський одружився 6 вересня 2003 року.Тоді перспективний гуморист уже виступав у Вищій лізі КВН у складі команди «95-й Квартал», але не міг похвалитися надзвичайними заробітками. Саме тому церемонія була скромною.

Володимир і Олена познайомилися ще в школі. Вони вчилися в паралельних класах, і вже тоді симпатизували один одному. Зеленський з дитинства виявляв інтерес до мистецтва: грав на музичних інструментах, займався танцями. Однак після школи він вступив на юридичний факультет. Дружина майбутнього президента отримала диплом архітектора.

В кінці 90-х їх обох «захопив» КВН. Олена періодично допомагала чоловікові складати сценарії для нових номерів, а пізніше вона і зовсім стала постійним автором «Студії Квартал 95».

«Ми сатирики і завжди безупинно жартували про всі громадських діячів. Велика частина політиків сприймала наш гумор з гідністю. Так і повинно бути», – розповідала Олена в одному з недавніх інтерв’ю.

І все ж, головною своєю місією дружина Зеленського завжди вважала материнство. Раніше в її Інстаграме переважали зворушливі сімейні знімки з дітьми.

Донька Олександра з’явилася на світ в 2004 році, коли її тато вже почав підкорювати телебачення. Попереду коміка чекали зйомки в кіно і рекламні проекти. До того моменту, коли в 2013-му народився син пари Кирило, майбутній президент вже вважався головним артистом України.