Відомий астролог і алхімік Філіп Ауреол Теофраст Бомбаст фон Гогенгейм, більш відомий під псевдонімом Парацельс передбачив кінець світу

Зазвичай, коли мова заходить про Парацельса, його згадують як знаменитого лікаря і натураліста. Однак сучасники знали Філіпа Теофаста Ауреола Бомбаст фон Гогенгейм – таким було його справжнє ім’я – ще й як алхіміка і астролога, який залишив чимало прогнозів.

Його останні пророцтва стосуються майбутньої катастрофи, яка приведе до кінця світу. Він вважав, що в XXII столітті спалахне найкривавіша світова війна в історії людства. За його прогнозами, прийде війна зі Сходу. Крім того, світ сколихнуть катаклізми, які знищать мільйони людських життів.

“Схід збунтується проти Заходу. Тисячі вогненних стріл зметнуться в небо зі східних територій, впавши на землю, вони породять стовпи вогню, які будуть спалювати все на своєму шляху”, – писав пророк у своїх трактатах.

Він також пророкував, що в цій війні буде використана страшна зброя, яка знищить третину людства. Тіла людей покриють виразки, а в землі утворятся великі воронки.