Сьогодні, 14 грудня, на Майдані Незалежності в Києві проходить акція проти насильства і жорстокості над секс-працівниками України


Про це повідомляє організатор заходу «Всеукраїнська Ліга «Легалайф», передає Корупція.Інфо.


Учасники акції вийшли з вимогами про декриміналізацію своєї діяльності. Жінки вважають, що кримінальна відповідальність за заняття проституцією обмежує їх право на працю.

«Ми не захищені, ми щодня піддаємося всім видам насильства», – обурилася одна з учасниць.

Організатори акції зазначають, що на акцію прийшли секс-працівники та секс-працівниці з усіх регіонів України, правозахисники і представники небайдужих громадських організацій.

Популярне: “Залучимо і ФБР, і Скотланд-Ярд”: Що ще готує ГПУ для Саакашвілі

Відомо, що акцію приурочили до Міжнародного дня захисту секс-працівників від насильства і жорстокості (International Day to End Violence Against Sex Workers), який з 2003 року традиційно відзначається 17 грудня.

Додамо, на мітингу було кілька людей з мішками на головах і буквами, які утворювали слово “насильство”. В кінці акції до них підійшов чоловік у формі поліцейського і по черзі зняв мішки з голів секс працівників. Організатори акції пояснили, таким чином чоловік показав, що виступає за декриміналізацію проституції.