Президент Росії Володимир Путін заявив, що деякі структури, які з'явилися під час "холодної війни", наприклад, НАТО, не змогли адаптуватися до нового розкладу в світі, який з’явився, і закликав довіряти Росії.

Про це мовиться в статті в італійській газеті La Stampa під назвою "Настав час довіряти Росії, загальний фронт проти терору", підписаній Путіним, передає Корупція.Інфо

Російський президент також порушив питання боротьби з тероризмом, яке на його думку, не вирішується в світі ефективно. Він зазначив, що ОБСЄ, наприклад, працює краще, ніж НАТО.

Всі ми бачимо, що відбувається в Афганістані, Іраку, Лівії і в багатьох інших країнах. Де ж результати боротьби з тероризмом і екстремізмом? В окремих регіонах ми домоглися певних результатів, але боротьба з тероризмом в цілому не увінчалася успіхом, і загроза продовжує зростати, – написав Путін.

За його словами, в світі постійно використовують різноманітні "кліше", наприклад поняття "російської військової загрози", якої, на думку президента РФ, не існує.

Окрім того, у статті мовиться про те, що в світі почав панувати "тягар недовіри", що й викликає нові загрози.

У нас немає сумнівів, що суверенітет є основним принципом всієї системи міжнародних відносин. Його повага і його зміцнення є ключем до миру та національної і міжнародної стабільності. Є багато країн, таких як Росія, які мають тисячолітню історію, і ми навчилися цінувати нашу самобутність, свободу і незалежність. Але ми не прагнемо ні до глобального домінування, ні розширення, ні до зіткнення з ким-небудь, – запевнив Путін.