В Польщі трапилися дві жахливі ДТП за участю автобусів на українських номерах. В першій аварії керманич автобуса врізався у бар’єр та перекинувся, в іншій – аналогічно: водій був неуважний та втаранився у бетонний бар’єр. Наразі, як відомо, є потерпілі.

Як відзначається, перше ДТП сталося вчора вранці, 17 вересня, на ділянці траси Тарнув-Дембіца поблизу населеного пункту Роза-Підгірна. Автобус врізався в бар’єри, після зіткнення перекинувся.

В авто в момент події перебувало дев’ять осіб. На щастя, всі вони змогли самостійно вийти з машини. Через ДТП дорогу в напрямку Жешув заблокували. Причину аварії поки не встановили.

Також аналогічна аварія за участю автобуса з українцями відбулося вчора на тій же автомагістралі А4 неподалік від Крапковіцкого повіту.

За словами поліцейських, 26-річний водій, який їхав в напрямку міста Катовіце, не помітив попереджувальних знаків про зміну організації дорожнього руху в районі відремонтованій частині шосе і врізався в бетонний бар’єр.

В результаті аварії перекинувся автобус. З чотирьох людей, які знаходилися в автобусі, постраждав пасажир, 22-річний громадянин України, він з травмами був доставлений в місцеву лікарню.

До слова, на цій ділянці аварії стаються дуже часто і зазвичай саме через те, що водії не бачать бар’єрів.