Помічниця вчителя в школі імені Томаса Баттерсі поділилася з журналістами дуже цікавою інформацією про життя Кейт Міддлтон і Принца Вільяма.

Виявляється, маленька спадкоємиця престолу Сполученого Королівства, принцеса Шарлотта, розповідає, що дуже скоро стане старшою сестрою для маленької дівчинки.

Шанувальники королівської сім’ї в захваті від такої новини. Вони з дня на день очікують новин про те, що Кейт і Вільям чекають поповнення.

Нагадаємо, Шарлотта буде значитися в усіх шкільних документах під іншим прізвищем.Її титул – “Ваша королівська високість” там згадуватися не буде, вона буде просто Шарлотта Кембриджською

Зауважимо, що під таким же прізвищем відомийй у школі і брат Шарлотти – Джордж. Тим часом, офіційна династична прізвище всіх членів сімейства королеви Єлизавети – Маунтбаттен-Віндзор.

Свого часу, батько дівчинки, відповідаючи на питання, чому його дітей було вирішено називати саме так, принц Вільям роз’яснив, що це – сімейна традиція.

Коли він сам і його брат Гаррі вчилися в школі, вони були записані в шкільному журналі, як Вільям і Гаррі Уеллс. Це прізвище було зроблено від титулу їх батьків Чарльза і Діани – принца і принцеси Уелльського.