днр бойовик терорист

Один із ватажків терористів так званої "ДНР" в нетверезому стані прийшов на блокпост українських військових і розповів свої враження, побувавши у звільнених містах Донбасу.

46-річний уродженець Тореза Козиренко Андрій Володимирович 4 серпня зайшов на блокпост українських силовиків поблизу селища Миронівське, пише InformNapalm, передає Корупція.Інфо.

До лав бойовиків він вступив ще в Слов'янську у 2014 році і навіть встиг побувати на посаді комбрига.Своїми враженнями він поділився після того, як побував вже у звільненому Слов'янську.

"Політичні погляди в кожного свої, не можна сказати, що хтось когось принижує чи допитує. В місті я не побачив проявів нацизму чи фашизму прапори державні, свастик жодних я не побачив", — розповів терорист.

За той період поки я перебуваю в розпорядженні Збройних Сил України до мене не застосовували жодного фізичного насильства, мене годують, воду і сигарети дають — все цивілізовано і нормально.

Ватажок терористів також схвально відгукується про професійний рівень підготовки української армії, який, за його словами, за останнній рік суттєво підвищився.

"Також побачив, що всім набридла війна: як українській армії, так і нашому ополченню", — сказав він.