Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає цілком реальним зменшення депутатських зарплат на час карантину. Однак, за його словами, не всі нардепи таку альтруїстичну ініціативу підтримають.

Кілька фракцій не підтримали перерахування “своїх депутатських” грошей до Фонду для боротьби з коронавірусом. Про це спікер парламенту заявив у ефірі одного з телеканалів.

Мені важко зараз відповісти за всіх народних депутатів, як показала практика, не всі будуть готові відмовлятися, тому що раніше була ініціатива перераховувати так звані “депутатські” до спеціального фонду, але не всі фракції підтримали ці ініціативи, – розповів Разумков.

Разумков підкреслив, що скоротити зарплати і кошти на утримання депкорпусу можливо, однак поки йому невідомо, наскільки саме. Передувала ціїй думки, ймовірно, заяву Зеленського про те, що з квітня зарплата всіх державних службовців в Україні не буде перевищувати 47 тисяч гривень.

Зазначимо, Верховна Рада навіть в умовах карантину не припиняє роботи, і те, що парламент менше збирається у сесійній залі, не впливає на якість його роботи.

На цьому наголосив Голова ВР Дмитро Разумков на брифінгу після наради з керівниками парламентських фракцій і груп.