«Недавно пройшов з’їзд партії «Слуга народу», були проведені зміни в керівництві партії. Іван Баканов, в зв’язку з переходом на держслужбу (в СБУ ), не може надалі займати цю посаду, і партія довірила виконувати ці функції мені», – пояснив Разумков, на сьогоднішній прес-конференції "Слуги Народу"

Керівником діджитал напрямку став Михайло Федорів, який відповідав за цей напрямок в команді Зеленського на президентських виборах.

Разумков пояснив, що для реальних змін і виконання усіх наказів суспільства треба консолідувати президентську, законодавчу та виконавчу владу.

Окрім того, партія Слуга народу має намір провести документальну і кадрову перевірку кандидатів, а також тест на добропорядність

На дострокових виборах до парламенту кандидат від партії президента Володимира Зеленського Слуга народу, яка змінила главу, повинен бути високоморальною і успішним у своїй справі.

"Кандидат повинен бути високоморальною, з бажанням і можливістю чути ті завдання, які йому буде ставити українське суспільство. Ця людина повинна бути успішний в тій діяльності, якою він займається. Ця людина має бездоганну репутацію", – сказав Разумков.

Він обіцяє до виборів оприлюднити список партії, щоб кожен міг прокоментувати ту чи іншу кандидатуру. Якщо претензії суспільства будуть обгрунтованими, партія обіцяє виключити підозрілих кандидатів ще до виборів.

Також, глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков вважає, що зараз дефолт не вигідний Україні. Так він відреагував на пропозицію бізнесмена Ігоря Коломойського піти по шляху Греції та оголосити дефолт в Україні.

Він зазначив, що в Україні існує плюралізм думок і журналісти, і бізнесмени, і політичні діячі можуть говорити, все що вони вважають за потрібне.

Він додав, що завтра відбудеться зустріч президента з представниками МВФ, під час якої будуть розставлені багато точки на і.

Також він озвучив свою суб'єктивну думку з питання можливості оголошення дефолту в Україні.

Варто зазначити, що Партія "Слуга народу" ставить перед собою завдання отримати однопартійну більшість у майбутній Верховній Раді за підсумками дострокових парламентських виборів.

"Ми хотіли б не звертатися до інших партій для формування коаліції. У нас є така програма максимум – сформувати коаліцію з однієї політичної сили", – про це повідомив керівник виборчого штабу партії Олександр Корнієнко.