Партія «Слуга народу» готова йти на радикальні заходи, щоб очистити український парламент

Про це в відео-інтерв’ю Politeka розповів політтехнолог, лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков.

За його словами, нова Верховна Рада повинна змінити схему роботу – новим політикам потрібно зробити так, щоб в парламент більше не йшли заробляти. Для цього достатньо прийняти низку законів з передвиборної кампанії Володимира Зеленського, які покликані прибрати корупційну складову.

«Якщо будуть помилки, ми будемо докладати всіх можливих зусиль, щоб їх виправляти. Тут можна йти на радикальні методи, щоб український парламент очистився від тієї іржі, якої там накопичилося багато», – каже Разумков.

Також політик зазначив, що 44% українців готові підтримати «Слугу народу» на парламентських виборах. Звичайно ж, це породжує пильну увагу з боку багатьох депутатів, які навіть роблять спроби домовиться, але, стверджує лідер партії, це не означає, що «Слуга народу» буде з ким-небудь домовлятися.

«Депутатів ми не беремо. Приходили депутати, задавали питання – тут все більш, ніж зрозуміло. Є критерії, які були озвучені, є принципи, з якими партія піде на парламентські вибори. Тим більше, передвиборна кампанія буде без «чорнухи» з нашого боку», – заявив Разумков.

Нагадаємо, нещодавно політична партія президента Володимира Зеленського отримала нового главу. Раніше партією керував Іван Баканов, а новим главою президентської партії «Слуга народу» став політичний радник глави держави Дмитро Разумков.

Разумков відразу оголосив, що партія «Слуга народу» готується до майбутніх парламентських виборів. «Партія піде на вибори. У нас також відбудеться з’їзд», – сказав Разумков, уточнивши, що перший етап з’їзду пройде 8 червня.

​​Як відомо, 2 червня завершилася реєстрація охочих балотуватися до Верховної Ради у мажоритарних округах партії «Слуга Народу»!

Цифри вражають:

— 3,5 тисячі охочих стати кандидатами в депутати у мажоритарних округах;
— понад 30 000 осіб виявили бажання долучитися до команди «Слуги Народу».

"Але знаєте, це доволі серйозний курс і одного «я хочу бути депутатом» замало. Перш за все, ми долучаємо до діяльності у партії людей компетентних і професійних. До речі, вже відмову отримали 1 тис. 265 осіб. Цінності цих людей не збігаються з цінностями партії. Більш того, після аналізу відповідних баз і реєстрів, моніторингу соціальних мереж було виявлено, що деякі претенденти чи їхні компанії раніше були задіяні у корупційних схемах і скандалах, – зназначили у команді президента.