Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів відвідав кілька символічних місць, які мають важливе значення для цієї країни. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Як зазначається, Президент із дружиною Оленою відвідали  Велику мечеть шейха Заїда.

“Вони вшанували пам’ять першого Президента та засновника ОАЕ шейха Заїда Аль Нагаяна в місці його поховання поруч з мечеттю. Після цього Президент України та перша леді оглянули мечеть і розписалися у Книзі почесних гостей”, – зазначають в Офісі Президента.

Після цього глава Української держави прибув до Меморіалу громадянам ОАЕ, які загинули під час виконання службових обов’язків (Wahat Al Karama), де взяв участь у церемонії покладання вінка та вшанував пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Зеленський також оглянув павільйон пам’яті Меморіалу Wahat Al Karama.

“В Україні дуже добре розуміють, що означає захищати свою державу та віддавати за це найдорожче – своє життя. Ми розуміємо, що і для Об’єднаних Арабських Еміратів це надзвичайно важливе та чутливе питання”, – зазначив Зеленський.

Президентське подружжя відвідало музей Лувр Абу-Дабі та ознайомилося з його експозицією.

Варто відмітити, що у межах офіційного візиту президента України Володимира Зеленського до Об’єднаних Арабських Еміратів підписано угоди між “Укроборонпромом”, Tawazun Economic Council та EDGE Group про розширення військово-технічного співробітництва.

Як повідомляється на сайті глави держави, гендиректор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв підписав угоди та договори з компаніями Tawazun Economic Council та EDGE Group про військову та технічну співпрацю на загальну суму понад $1 млрд.

“EDGE робить сильний акцент на спільному розвитку та співпраці. Підписання цієї тристоронньої угоди демонструє наш намір співпрацювати з провідними міжнародними компаніями в галузі оборонної промисловості. Ми у захваті від можливостей, які відкриваються для ОАЕ та України щодо співпраці, обміну та отримання взаємної вигоди від військового та технічного потенціалу двох країн”, – сказав генеральний і керуючий директор EDGE Фейсал Аль Баннаї.