Вбивство в Каховці в новорічну ніч, до якого може бути причетний поліцейський, буде розслідуване дуже ретельно та справедливо, заявив керівник поліції Херсонщини Олександр Прокудін, пише пресслужба поліції. 

За його словами, досудове розслідування буде проводитись неупереджено та належним чином. Крім того, Прокудін пообіцяв взяти справу під власний конроль. Усі матеріали провадження передані до слідчого управління обласного главку поліції. Крім того, усі дії поліції перебувають під процесуальним наглядом прокуратури.

“У разі доведення причетності працівника Каховського відділу поліції до скоєння злочину він понесе найсуворішу відповідальність, передбачену чинним законодавством”, – зазначив керівник Національної поліції у Херсонській області Олександр Прокудін.

Раніше повідомлялося, що у Новій Каховці на Херсонщині десятки містян прийшли до районного відділення поліції й запалили шини.

У такий спосіб влаштували протест через вбивство 26-річного земляка. Все сталося у новорічну ніч.

Люди переймаються, що справу можуть зам’яти. Адже головним свідком стрілянини є чинний коп, якого вже відсторонили від роботи.

Він відпочивав у компанії з підозрюваним. За словами родича загиблого, відео з камер вуличного спостереження зникло.