Народний депутат України від фракції “Слуга народу” Зіновій Андрійович вирішив написати заяву про складання своїх повноважень після того, як його обрали на пост глави міста Надвірна в Івано-Франківській області.

Про це політик повідомив у себе на сторінці в Facebook.

Так, згідно з даними Центральної виборчої комісії, за Андрійовича проголосували 7 097 виборців (62,24%). Уточнюється, що виконуючий обов’язки мера міста Тарас Пекарський у виборах участі не брав.

Нагадаємо, про плани скласти мандат нардеп-мажоритарник від “Слуги народу” Зіновій Андрійович розповів ще в кінці жовтня. Спеціально для цього він опублікував ролик, в якому подякував виборцям за довіру.

“Я цю обіцянку, яку озвучив у передвиборній кампанії, виконаю. Відповідно до закону, буду писати заяву про складання мандата. Дав завдання юристам з’ясувати, чи буде це до першої офіційної організаційної сесії міської ради або після того. Буду здавати мандат депутата Верховної Ради України, щоб зосередитися на роботі для громади Надвірнянської ОТГ “, – заявив Андрійович.

На своїй сторінці в соцмережі Андрійович подякував усім, хто за нього проголосував і сказав, що попереду чекає “шлях становлення громади”. Він пообіцяв зробити все, щоб громада стала успішною і багатою.