В Офісі Президента занепокоєні самостійністю спікера парламенту Дмитра Разумкова та нібито готують йому заміну. Однак його не вбачають конкурентом Володимира Зеленського.

Політолог Володимир Фесенко вважає, що заяви начебто про заміну Разумкова на чинного віцеспікера Руслана Стефанчука – навмисне поширюють у ЗМІ. Про це він сказав у прямому ефірі 24 каналу.

За його словами, Стефанчуку зраз більше довіряють – зокрема і президент, – ніж чинному спікеру парламенту. Однак, як зазначив політолог, так Разумкова просто хочуть “попередити”.

Це цілеспрямований витік інформації. Це попередження Дмитру Разумкову, мовляв, хлопче, якщо ти будеш занадто швидко рухатись від президента, то можеш втратити свою посаду. Це такий політичний сигнал, – вважає Фесенко.

Експерт вважає, що розбіжності із президентом у Разумкова, безумовно, є. Він повільно дистанціюється від президента та його радикальних кроків – обирає більш помірковану позицію. І це переростає в недовіру зі сторони Офісу Президента до Разумкова.