Зеленський категорично незадоволений демаршем і зухвалістю регіональної влади. Про це повідомляє телеграм-канал “Легітимний”.

Кернес і Труханов занадто багато собі дозволяють. Вчора Глава ОП Андрій Єрмак «наїхав» на них на нараді, а раніше Зеленському довелося публічно «погрожувати» меру Харкова кримінальною справою за саботування розпоряджень уряду.
Як пояснює джерело, Зеленський на початку епідемії та карантину звернувся до регіональної влади та бізнесу з проханням об’єднати зусилля в боротьбі проти коронавіруса. Всі звичайно увійшли в цей трек, але сприйняли цей публічний жест Зеленського, як слабкість центральної влади, а також сигнал, що ситуація в країні на межі чергових позачергових виборів. Кожен почав свою «політичну гру». Багатьох бізнесменів уже «викреслили» за це, тепер час прийшов і за мерами міст. Труханова і Кернеса перші на черзі.
Якщо вони заграються в політику, то терпіння Зеленського може лопнути, і хтось отримає реальні публічні кримінальні справи.

Раніше президент Володимир Зеленський провів ряд кадрових змін в керівництві районними державними адміністраціями: звільнив 10 і призначив 6 глав адміністрацій.