В Одесі від “Слуги народу” на місцевих виборах за посаду мера може балотуватися відомий гуморист, лідер команди КВК “Одеські джентльмени” Олег Філімонов.

Як пише “РБК-Україна”, його кандидатуру особисто схвалив президент Володимир Зеленський.

У Харкові на противагу чинному мерові Геннадію Кернесу в СН висловили намір висунути бізнесмена зі сфери IT Романа Катеринчика. Підприємець відомий тим, що в останніх дострокових виборах до Верховної Ради замикав першу десятку списку партії блогера Анатолія Шарія.

У Дніпрі від “Слуги народу” за крісло мера може поборотися головлікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова, нинішній депутат облради від БПП Сергій Риженко. Зазначимо, що нардеп від СН Максим Бужанський раніше заявляв, що братиме участь у виборах мера Дніпра, незалежно від вибору Зеленського.

У Черкасах від президентської партії можуть висунути нардепа Олександра Скічка, а депутатку-мажоритарницю Тетяну Рябуху СН планує висунути в Сумах.

Як відомо, Президент України Володимир Зеленський присвоїв відомому одеському гумористу, ведучому “Джентльмен-шоу” Олегу Філімонову звання народного артиста України.

Звання “Народний артист України”, відповідно до закону, присуджується режисерам, артистам, диригентам, композиторам, музикантам, дикторам за видатну виконавську майстерність, створення високохудожніх образів, вистав, кінофільмів, які отримали міжнародне визнання, за особливі заслуги в розвитку вітчизняної культурно-мистецької спадщини.

Олег Філімонов – шоу-мен, артист, учасник команди КВК “Одеські джентльмени”, ведучий розважальних телевізійних програм “Джентльмен-шоу”, “Філімонов та компанія”, “Камера сміху”.

Цього року Філімонову виповнилося 68 років.

У 65 років він заявляв, що почав розмовляти українською.

“Я дуже хочу вивчити українську мову, дуже люблю цю мову, я живу в Україні. В Америці я розмовляю англійською, у Франції французькою, в Італії, зараз вчу італійську, і намагаюсь розмовляти італійською, тому природно, що на своїй батьківщині маю розмовляти українською. Головний вчитель – це життя, але моя дружина дуже добре володіє українською мовою”, – сказав він в передачі “Світське життя” на телеканалі 1+1.

“Це природно, що на моїй Батьківщині, якою є Україна, треба вивчати українську”, – говорив він.

Також сьогодні ми вже повідомляли, що Актор, комік і ведучий Віктор Гевко балотуватиметься в мери Тернополя від партії “Слуга народу”.

Про це заявило видання РБК-Україна, посилаючись на власні джерела.

35-річний Гевко є уродженцем Тернопільської області і, якщо буде брати участь у виборах, то його ключовим опонентом буде діючий глава міста, “свободівець” Сергій Надал.