Славомір Новак політичний соратник відомого ліберала Дональда Туска! Чинний президент Анжей Дуда є їхнім політичним опонентом.

Але в даному випадку політика тут ні до чого! Просто в Польщі на відміну від України кримінальне переслідування лібералів-соросят за скоєні злочини не викликає жодних політичних чи громадських протестів. Тут он жуліків Шабуніних і Лєщенок тільки зачепи і зразу верещать за політичні переслідування.

Про це пише екс-нардеп Ігор Мосійчук.

Справа у тому, що скандальний екс-міністр Омеля підтримав затриманого колишнього голову “Укравтодору” Новака.

“..Бажаю пану Новаку довести свою повну невинуватість і хочу запевнити його, що українські громадяни вдячні йому за відновлення і запуск системи дорожного будівництва, створення десятків тисяч нових робочих місць, відбудовані тисячі кілометрів доріг”, – пише ексміністр.

Також Омелян вважає дивним рішення правоохоронних органів затримати саме пана Новака, повністю ігноруючи результати роботи ексголови Укрзалізниці Войцеха Балчуна.

До слова саме з коштів виведених з «УКРАВТОДОРА» фінансувався підкуп виборців на #94округ під час виборів президента і виборча компанія по цьому округу Ігоря Кононенка, – пише Мосійчук.

Також він повідомив ще одну дуже цікаву думку, стосовно сьогоднішнього скандалу. Надалі подаємо в оригіналі.

Після виборів президента Польщі і перемоги на них правого-консерватора Анджея Дуди сьогодні нанесено перший серйозний удар по його опонентам лібералам а якщо точніше то по міжнародній групі «соросят».

Сьогодні польське антикорупційне бюро затримало групу громадян Польщі причетних до крадіжки та відмивання бюджетних коштів в Україні та Польщі серед яких колишній посол Польського Сейму від «Платформи обивательської», міністра транспорту Польщі і близького соратника Дональда Туска, чільного діяча «Громадянської платформи» і екс очільника «УКРАВТОДОРА» Славоміра Новака.

Його звинувачують в ряді кримінальних злочинів а саме вимаганні і хабарях.

Ці затримання викликали широкий резонанс в Україні. НАБУ вже заявило, що це їхня спільна спецоперація з польськими колегами і побігло з обшуками в «УКРАВТОДОР».

З приводу цієї справи очікується брифінг директора НАБУ Артема Ситника на якому він буде примазуватися до успіху польських колег і можливо говоритиме про корупцію правої руки Славоміра Новака в «УКРАВТОДОРІ» Богдана Юлика але навряд чи згадає за архітектора цієї корупційної схеми Ігоря Кононенка.

Підгорає і в відомого «експерта» з усіх питань та «антикорупційного» діяча «УКРЗАЛІЗНИЦІ» Сергія Лєщенка який видав вже третій пост з метою заперечити свій зв’язок з корупціонером Новаком.

Хоча коли ми разом працювали в українському парламенті 8-го скликання і я неодноразово виступав з трибуни, щодо корупції в «УКРАВТОДОРІ» Лєщенко не просто мовчав а й захищав польських керівників «УКРАВТОДОРА» і «УКРЗАЛІЗНИЦІ», – підсумував він.