За даними джерел 24 каналу, міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт найближчим часом залишить свою посаду. На його місце  вже розглядаються одразу кілька кандидатів.

Наразі Вадим Гутцайт займає дві посади – міністра молоді і спорту України та президента НОК України.

Однак, як стверджують інсайдерські джерела, рішення про його відставку вже готово.

Серед його ймовірних наступників називають Матвія Бідного та Олену Говорову. Втім, цілком можливо, що міністерство очолить хтось третій.

До самого Гутцайта насправді є багато питань, якщо пригадати його біографію.

Нинішній , міністр молоді та спорту багато років очолював олімпійську базу у Конча-Заспі та був помічником регіонала Ельбруса Тедеєва.

Згодом зі скандалом очолив спортивний департамент у КМДА. Його тестова робота на співбесіді виявилася суцільним плагіатом.

Чиновник був фігурантом низки кримінальних справ. Його звинувачували в лобізмі на тендерах та прикритті рейдерів.

Крім того, під час висування у народні депутати від “Слуги народу” у Вадима Гутцайта знайшли незадекларований бізнес у Росії.

Вже на посаді міністра спорту він втручався у роботу федерацій та самовільно звільнив директора Національного Антидопінгового центру (всупереч статуту WADA).

Не оминули скандали і під час Олімпійських ігор у Токіо-2020. Нагадаємо, що тоді до складу делегації не потрапили окремі тренери, проте їх місця зайняли функціонери.

Ну, і нарешті, Гутцайт не заборонив українським спортсменам спілкуватися та обніматися з росіянами, давати інтерв’ю російським пропагандистам.

Лише після повномасштабного вторгнення Росії до України міністр змінив своє ставлення до російських спортсменів.