Захищати інтереси екс-нардепа Тетяни Чорновол, яка підозрюється у вбивстві, буде адвокат Олександр Шадрін, який представляв інтереси обвинувачених в підтримці сепаратистів.

Про це в суботу, 11 квітня, інформує телеграм-канал “Політика Країни”. У числі клієнтів Шадріна були колишній мер Слов’янська Неля Штепа і антимайдановец на прізвисько “Топаз” Гнат Кромский. “Також він захищав обвинувачену в підтримці сепаратистів Ларису Чубарову (” Тереза ​​”), яку звинувачують у справі про вибух в харківському пабі” Стіна “, Марину Ковтун, обвинувачену в теракті біля харківського Палацу спорту”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначають українці сама ж Чорновол не однорозаво виступала із грізними заявами, стосовно адвокатів “попередників” і зазначала про неприпустимість займання будь яких посад в Україні цими особами. Екс-нарепа запитують що ж цього разу змінилось?!

 В свою чергу, у Державному бюро розслідувань (ДБР) розповіли обставини підпалу офісу “Партії регіонів” у Києві у 2014 році, в причетності до якого підозрюють колишню народну депутатку Тетяну Чорновол. За даними слідства, підпал офісу “Партії регіонів” на вулиці Липській стався у проміжок часу між 11 та 12 годинами дня 18 лютого 2014 року. При цьому смерть Володимира Захарова, в причетності до якої також підозрюють Чорновол, настала раніше 13 години. “Наведені факти свідчать про те, що станом на момент підпалу офісу “Партії регіонів” з боку Чорновол 18 лютого 2014 у проміжок часу з 11 до 12 годин жодних вбивств на вул. Інститутській та Кріпосному провулку в м. Києві зафіксовано не було. Тому підозрювана Чорновол фізично не могла відволікати нікого від вчинення вбивств, зокрема способом підпалу офісу, унаслідок якого загинула людина”, – додали в ДБР.

Нагадаємо, що в п’ятницю детективи ДБР провели обшук в будинку екс-нардлепа Тетяни Чорновол і пред’явили їй підозру у вбивстві, яке, за версією слідства, було скоєно під час активної фази Майдану в лютому 2014 року. Сама вона заявила, що не причетна до цього злочину. Окрім того, “10 квітня 2020 року слідчими ДБР проведено обшуки за місцем проживання підозрюваної. У ході них вилучено речі, які мають доказове значення для розслідування, предмети з ознаками холодної та вогнепальної зброї, набої”, – вказали у пресслужбі ДБР.

В свою чергу, Аваков заступився за Чорновол, проте українці зазначають, що вочевидь він переживає за автомат, якого у Чорновол не повинно бути, про що раніше писали журналісти різних ЗМІ, проводячи розслідування.