Аналітики американського інституту вивчення війни підтвердили інформацію, що Збройні Сили України змогли відновити втрачені позиції на північний захід від Горлівки. Українські сили здійснили успішний штурм, захопивши кілька позицій приблизно за три кілометри на північний захід від Горлівки.

Напередодні з’явилася інформація, що українські військові успішно захопили російські позиції біля Горлівки. Кадри успішного штурму цієї ділянки були опубліковані бійцями 225-го окремого штурмового батальйону, на чолі з Олександром Сирським.

Українські війська використовували західну 155-мм артилерію для підтримки свого просування. Артилерія використовувала касетні боєприпаси проти російської піхоти. Корекцію вогню здійснювали ударні безпілотники, які також використовувались для здійснення скидів вибухівок на противника та контролю ходу операції. Всю операцію проводили в темний час доби, з використанням безпілотників з тепловізорами.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Водночас, в американському інституті вивчення війни повідомили, що бої також тривали поблизу Авдіївки, хоча офіційно підтверджених змін на цій ділянці фронту не надходило. За звітами російських джерел, українські військові провели контратаки в різних районах, включаючи Новобахмутівку, Степове, район коксохімічного заводу, промислову зону та інші.

Зазначається, що нещодавно окупанти здійснили невдалий штурм на південний захід від Донецька, але українські захисники відбили цю атаку. За повідомленням Генерального штабу Збройних Сил України, українські війська завдали російським окупантам великих втрат, включаючи два танки, шість броньованих машин МТ-ЛБ та одну бойову машину піхоти БМП-1.

Позиційні бої продовжуються на різних напрямках, включаючи захід від Донецька поблизу Георгіївки та південний захід від Донецька поблизу Побєди та Новомихайлівки.