Збройні сили Російської Федерації, які були розміщені в Карабаху, підступно передають Азербайджану координати всіх позицій техніки ЗС Вірменії, а російські так звані «миротворці» боягузливо втекли з позицій, залишивши своїх так званих «союзників по ОДКБ» наодинці.

Про це заявляє авторитетна вірменська газета «Айкакан жаманак».
Тим часом одіозний колишній президент Російської Федерації і чинний заступник голови Радбезу РФ Дмитро Мєдвєдєв у своєму телеграм-каналі видав велику тираду псевдопатріотичну про те, що Москва не підтримуватиме Нікола Пашиняна і вже винесла йому вирок, по суті підтвердивши зраду Кремлем своїх союзників і членів ОДКБ.

«Одного разу мій колега з братської країни сказав мені: «Ну я ж для вас чужий, ви мене не приймете». Я відповів те, що повинен: «Судити будемо не за біографією, а за вчинками». Згодом він програв війну, але втримався дивним чином на місці. Потім він вирішив покласти відповідальність за свою бездарну поразку на Росію. Згодом він відмовився від частини території своєї країни. Потім він вирішив загравати з НАТО та іншими Західними партнерами, а його дружина демонстративно поїхала до наших ворогів із подарунками у вигляді печива. Здогадайтеся, яка доля на нього чекає» — заявив Мєдвєдєв у своєму черговому неадекватному пості, явно натякаючи на прем’єра Вірменії Нікола Пашиняна, який уже давно розчарувався у Кремлі й шукав інших союзників у світі.

Чимало міжнародних експертів звертають увагу, що це чіткий сигнал усім союзникам Путіна, котрі вважають, що він їм хоче бодай якось допомагати. Росія не здатна захисти вже свою столицю, а членів нікчемного союзу ОДКБ — і тим більше.