Стан чеченського ставленика Путіна Рамзана Кадирова – одна із найобговорюваніших тем останніми днями. Його імовірна смерть, мов ефект доміно, може мати серйозні наслідки не лише на політику у Росії, але й на події на полі бою в Україні.
https://www.youtube.com/watch?v=TrpCX9KqWy4

Здебільшого це пов’язано із бойовиками Кадирова, які як-не-як, а все ж виконують певну функцію на фронті в Україні. Про це одному з каналів розповів радник з комунікацій легіону «Свобода Росії» Олексій Барановський, додавши, що наслідки можуть бути також для всього Кавказького регіону.

На фронті в Україні кадирівці, поміж знімання тік токів, виконують функції заставних загонів («заградотряди»). Якщо їх забрати, то є велика ймовірність, що ЗСУ зможуть просто прорвати російську оборону.

«Якщо її протиснуть в одному місці, то ефект доміно може бути таким же, як в Харківській області, коли під Ізюмом був прорив і посипався весь напрямок. Це можливо зараз на Запорізькому напрямку, де є кадирівці»,– зауважив Олексій Барановський.

Перспективи, які назрівають після смерті Рамзана Кадирова, – з якого боку не глянь є хорошими. Зокрема, це може спричинити певні заворушення в Кавказькому регіоні.

«Ефект доміно не виключений. Якщо люди розумітимуть, що в Чечні масовий безлад і, скажімо, всю Росгвардію стягують в Грозний (місто на Північному Кавказі) для заспокоєння, то в цей момент можуть відкритись інші фронти, зокрема в Дагестані», – зауважив Барановський.

Зауважимо, що може смерть Рамзана Кадирова можуть деякий час приховувати. Однак, імовірно, матеріалів з Кадировим, на кшталт відео, що публікували як спростування про його перебування в лікарні, небагато.

Додамо, що колишній співробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов також підтвердив, що глава Чечні Рамзан Кадиров хворий.

В інтерв’ю одному з видань Жирнов засумнівався в онкології Путіна, але випадок Кадирова «очевидний» для колишнього розвідника.

«Кадировський випадок — це найлегший випадок з усіх. Про Путіна і двійників і онкологію – це найчастіше спекуляції або здогадки, більш-менш обгрунтовані, з Кадировим все простіше, не треба здогадуватися — просто подивитися його відео достатньо. Треба не мати очей і вух, щоб не зрозуміти, що з людиною відбувається щось ненормальне: за 6 місяців збільшився в розмірі в два рази, розпухло обличчя. Неозброєним оком видно, що у людини ненормальний колір обличчя, ненормальне ожиріння, важко говорить, він з великими труднощами вимовляє слова. Абсолютно будь-кому зрозуміло, що Кадиров хворий», — сказав Жирнов.

Жирнов зазначив, що у Кадирова є лікар з Йорданії і час від часу його возять лікувати від наркозалежності на Близький Схід. За словами колишнього розвідника, на Кавказі взагалі немає секретів — якщо щось відбувається, то це дуже-дуже швидко розходиться соцмережами і через найближчих родичів.

«Якщо в Російській Федерації десь на Камчатці щось робиться — це до нас дійде з великими труднощами, тому що, незважаючи на інтернет, все-таки це дуже далеко. А Чечня зовсім близько. І там все «Тік-токове» та «інстаграмне», і тому якщо щось відбувається, це дуже-дуже швидко розходиться», — додав Жирнов.

Колишній майор КДБ підкреслив, що хвороба Кадирова помітна неозброєним оком.

«Тому якщо кажуть, що у Кадирова проблеми зі здоров’ям, що у нього наркозалежність і його возять на примусове лікування, що він кудись вночі мало не голий виходив гуляти в стані наркотичного сп’яніння по Грозному, і що його взяли ФСБ, посадили на якийсь федеральний борт і відвезли в Москву — я схильний довіряти цим чуткам. Тому що це просто видно неозброєним оком», — сказав Жирнов.