Комік Володимир Зеленський увірвався в політичний розклад країни напередодні виборів і не перестає дивувати прихильників різними ідеями.

Володимир Зеленський, який, якщо вірити статистиці, є одним з лідерів виборчих перегонів, поставив у глухий кут своїх шанувальників несподіваною заявою.

Знаменитий комік і продюсер Володимир Зеленський запевняє, що в разі обрання президентом не балотуватиметься на другий термін. Політик-гуморист таким чином наполягає: швидка змінюваність влади дозволить прийти до керівництва країною нових осіб. "Буду чесним і відданим Україні та передам її в руки нового покоління політиків", – запевняє Володимир Зеленський, пише Антыкор.І обіцяє боротися з "поділом суспільства".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Що стосується питань безпеки України, то їх Зеленський пропонує вирішувати за допомогою всенародного голосування. Про вступ до НАТО він пропонує голосувати на референдумі.

Варто зазначити, що основними суперниками шоумена залишаються лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко та президент України Петро Порошенко.‡агрузка...