ЗСУ знову йдуть на рекорд у майже тисячу знищених одиниць техніки ворога — і це лише на одному напрямку! За даними OSINT-аналітиків, станом на цей тиждень ситуація на Авдіївському напрямку демонструє катастрофічні втрати для російської армії. Що важливо, це втрати лише з одного напрямку фронту, але вони завдали серйозного удару по РФ та командуванню. 

Зокрема, візуально підтверджена кількість знищеної техніки ЗС РФ досягла 984 одиниць. Це лише та частина, яку вдалося підтвердити за відео і фото: фактичні втрати ще вищі. У той самий період часу армія України втратила 152 одиниці військової техніки. Це створює гнітюче для Росії співвідношення втрат, що становить 6 до 1 на користь українських збройних сил.

«Ці цифри є відображенням страшної реальності м’ясних штурмів. В обмін на ці жертви Росія отримує лише клаптики випаленої землі і горілі руїни», — прокоментував статистику журналіст і блогер Денис Казанський.

Повідомляється, що ця статистика підкреслює високу вартість, яку платить російська армія, намагаючись окупувати нові ділянки території України.

Додамо, що раніше вже говорилось, що лише за чотири місяці активної фази Авдіївської оборонної операції російські окупанти втратили понад 47 тисяч військових.

Про це повідомляв командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

Так, тоді, за чотири місяці активної фази Авдіївської оборонної операції (з 10 жовтня 2023 року до 17 лютого 2024) року на Авдіївському напрямку загальні втрати російських військ склали: особового складу – 47 186 осіб, танки – 364, артилерійські системи  – 248, бойові бронемашини – 748, літаки – 5. На даний момент ці втрати продовжують зростати.