“Прямий канал” вирішив дуже дивно привітати свого власника Петра Порошенка з Днем народження. Так, на його свято Україна начебто стала членом ЄС і НАТО, а Росія віддала Крим.

Про це повідомило видання “Детектор Медіа”.

Таке привітання у День народження Порошенка 26 вересня крутили на телеканалі. Наразі відеопривітання доступне на ютубі.

На запис новин провідних західних медіа наклали вигадані титри. Монтажери використали такий же дизайн, написавши англійською жартівливий текст.

Оригінальний голос ведучих заглушили, наклавши на них фейкові повідомлення. Так, вийшло, що у День народження Порошенка Україна досягла своїх найважливіших цілей.

“Україна увійшла у ЄС”;
“Україна стала членом НАТО”;
“Зафіксоване рекордне зростання ВВП України”;
“Під дипломатичним тиском Росія пішла з Донбасу та повернула Крим України”.

У фіналі відео на заставці написали “З Днем народження, Петро Олексійович! Головні перемоги попереду.”

А ще цікавіше свого владику привітав Олексій Гончаренко.

«Петро Порошенко, з Днем народження! Доїдемо до вашого наступного президентства з вітерцем! Фото – народна творчість», – написав Олексій Гончаренко. І запостив прекрасне фото, де він з Сивочолим сидять поряд на мотоциклі. А в руках у головного патріота країни пістолет направлений, мабуть, на всіх ворогів Рошену, ой, тобто України. Такі привітання викликали бурхливі обговорення в мережі. Ідею, м’яко кажучи, не оцінили.

До слова, як нещодавно стало відомо, дружина Петра Порошенка Марина Порошенко завела офіційну сторінку в Instagram. Відкриття сторінки вона приурочила до дня народження свого чоловіка — йому виповнилося 56 років в неділю, 26 вересня. У перших двох постах вона опублікувала відео привітання і фото з сімейного свята.

У своєму третьому пості Марина Порошенко повідомила, що вона створила сторінку в Instagram і запропонувала своїм фоловерам поставити їй запитання в коментарях, пообіцявши відповісти на 10 найцікавіших в найближчих публікаціях. Цей пост вона проілюструвала своїм фото у вишиванці.

«Подейкують, що за всіма законами соціальних мереж зараз я мала б написати пост на зразок: «Вітаю, я — Марина Порошенко, депутатка… лікарка… громадянка…».

Але впевнена, що більшість з вас вже давно знає, хто така Марина Порошенко. Тому сьогодні я хочу просто і щиро привітати вас на моїй новоствореній сторінці в Instagram. Запрошую вас до спілкування в коментарях — задавайте свої питання. Відповім на 10 найцікавіших у найближчих публікаціях”, — написала вона.

Чоловік Марини Порошенко також прорекламував сторінку своєї дружини на своїй публічній сторінці в Instagram. Може і на Прямому рекламку запустити, до чого ця скромність.

Нагадаємо, 18 лютого 2021 року п’ятий президент і лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко заявив, що цього ж дня купив телеканал “Прямий”, який офіційно належав колишньому голові КМДА Володимиру Макеєнку, а неофіційно вже давно значився за Гетьманом.

Варто відзначити, що покупка телеканалу була проведена напередодні засідання Ради національної безпеки і оборони України, яке анонсувалося на наступний день – 19 лютого. Тоді деякі ЗМІ писали, що таким чином Порошенко нібито намагався убезпечити телеканал від санкцій з боку Радбезу.