Весь світ наголошує про важливість мирних переговорів між РФ та Україною.Більшість представників інших держав неначе намагаються підштовхнути Київ на шлях відновлення стосунків з Росією.

Однак, Михайло Подоляк заявив, що перспектив у цих переговорах немає.

«Існують платформні рішення, які об’єктивно на рівні політичних радників та радників безпеки інших країн обговорюється формула миру, де основний пункт — вихід російських військ з території України»

Він заявив, що всі інші пропозиції — це пропозиції про капітуляцію України або заморозку конфлікту.

«Коли озвучується пропозиція » ми хочемо щоб всі сіли за стіл переговорів», виникає питання » а Росія точно буде задоволена цим видом недосяжного результату?». Росіяни прийшли зруйнувати Україну, у повному об’ємі, про що вони сьогодні говорять говорять на всіх рівнях», —

Більш того, Михайло Подоляк зазначив, що Путін навряд погодиться на умови збереження України.

Раніше радник Офісу Президента пояснював, що Росії не цікаві жодні переговори щодо миру, вона хоче лише паузу.

Пропоную знову скористатися логікою та переоцінити відомі факти:

По-перше, РФ активно втручається в справи іншої країни та масово вбиває громадян цієї країни. Мета — захоплення території, перетворення держави, пряма та опосередкована окупація.

По-друге, на початкових етапах переговорів (Білорусь/Туреччина) РФ ультимативно вимагає віддати їй вже окуповані території та юридично від них відмовитися, відмовитися від своєї суб’єктності, відмовитися від власної армії. Ці умови залишаються незмінними. Де можна віднайти в цьому пропозицію про «мир», а не безумовну капітуляцію?

І загалом, після тактичних поразок у північних областях України та втечі з Київщини розкрилися масові факти геноцидних практик РФ та її справжніх намірів в Україні. Це остаточно унеможливило будь-які контакти з РФ».

«Висновок простий. Не було жодних реальних можливостей домовитися. Умови капітуляції РФ залишалися незмінними. Україна ніколи категорично не приймала цих умов. Сьогодні РФ знову хоче знищити Україну, але шукає можливість виторгувати собі оперативну паузу, щоб закінчити мілітаризацію, розширити мобілізацію й на наступному етапі масштабувати бойові дії. Питання: навіщо періодично повертатися до неіснуючої теми й намагатися видати відомі вимоги про капітуляцію РФ за щось нове, що абсолютно точно не могло привести до «миру»?» — додав він.