Українська влада продовжує розвивати боротьбу проти коронавірусу COVID-19, стверджує президент Володимир Зеленський. наразі у країні досліджується ефективність одразу кількох різних препаратів для приборкання інфекції.

Про це відомо з брифінгу президента 1 жовтня.

За його словами, клінічні дослідження проводяться стосовно чотирьох чи п’яти препаратів.

“Деякі речі ми робимо і в Україні — і профілактичні ліки, і нові ліки, які будуть застосовуватись. Зараз головний санітарний лікар (заявив), у нас 4 чи 5 уже на виході різних видів ліків, які проходять клінічні випробування і які будуть допомагати людям — чи профілактично від COVID, чи пом’якшувати сам процес проходження хвороби”, — пояснив Зеленський.

Він додав, український уряд наразі також “тримає руку на пульсі” стосовно розробки у світі вакцини проти COVID-19. Київ планує узгодити контракт на постачання такого препарату одразу, як його запатентують після завершення всіх необхідних випробувань.

Нагадаємо, в Україні коронавірус за підсумками доби 30 вересня відзначився новим антирекордом. За попередній день кількість нових випадків сягнула понад 4 тисяч. Загальна кількість станом на 1 жовтня складає 213 028 діагнозів.

Карантин по всій Україні триває з середини березня, його пролонгували до кінця жовтня. Навіть місцеві вибори проходитимуть у таких складних умовах.