Після обрання Президентом України Петра Порошенка Roshen осиротіли, адже перед тим як стати Президентом України, Порошенко обіцяв продати Roshen. Президент змушений був відійти від головування своєї компанії.

 

Roshen – це потужний виробник кондитерських виробів в Україні та Східній Європі. Філії виробника розрослися далеко за межі України, і бажаючих придбати фабрики стає дедалі більше.

 

Недавно у ЗМІ з’явилась інформація, що у Росії знайшовся покупець, готовий придбати фабрики Roshen в Липецьку. Таку інформацію надає Forbes, відсилаючись на свої джерела. 

 

Покупцем має бажання стати холдинг «КДВ груп», це один з найбільших російських виробників снеків. Проте на офіційний запит видання за підтвердженням такої інформації у КДВ ніхто не дав поки відповіді.

 

За словами джерела, КДВ проявила інтерес не тільки до недавно модернізованих фабрик в Липецьку, а й на логістичний центр класу А розміром 32 000 кв. м зі щоденним оборотом понад 3500 тонн.

 

Засновник і співвласник "КДВ Групп" є томський підприємець Денис Штенгелев. Компанія заснована в 1994 році на базі кондитерського дому "Схід". У власності Д. Штенгелев ще має компанії "Бриджтаун фудс" (бренд – сухарики "Три корочки"), бренд "Бабкины семечки", а також холдинг "Сибирский берег" ("Кириешки", "BeerKa"). Виручка в минулому році склала 43,4 млрд рублів, при цьому доходи зросли на 10,8 млрд рублів.

 

Виручка російських фабрик Roshen в 2013 році збільшилася на 23% порівняно з попереднім роком і склала 2,16 мільярда рублів.

 

За даними Roshen, частка компанії на російському кондитерському ринку становила 7%.

Зараз колишній холдинг президента перебуває під управлінням фонду Prime Assets Capital. Процес підготовки та продажу активів здійснюється компанією Rothschild & Cie спільно з "Інвестиційний капітал України" (ICU).

 

У київському офісі Roshen не стали коментувати участь КДВ і порекомендували звернутися в Rothschild & Cie та ICU. Представник Rothschild & Cie Алекс Сіммонс не став давати коментарів. У ICU не дали відповіді на питання Forbes.

 

Російський філіал Roshen продовжує працювати на теренах Російської Федерації та хто ж отримає цей бізнес у свої руки. Адже резонанс ця фірма має, і не тільки через якість солодощів. 

 

Автор: Yavkubi