На фронті існують всі передумови для початку бойових дій на окремих ділянках, і насамперед, зберігається напруженість та постійні перестрілки в районі Авдіївки.

Про це в своїй статті для DT.UA пише Юрій Бутусов, передає Корупція.Інфо.

На його думку, слід вибити противника з передмістя і взяти під контроль Ясинуватську розв'язку.

Це радикально змінить обстановку в цьому районі – загрозу для міста буде усунуто, й одночасно ми ліквідуємо для противника можливість маневру по фронту в районі Донецьк-Горлівка, повністю перекриємо рокадну дорогу, що має важливе оперативне значення для російських військ,
– мовиться в статті.

На думку Бутусова, тут "розведення" можна здійснити тільки силою, тому що здати Авдіївку українські війська не можуть, а російські окупаційні війська, у разі відходу, будуть змушені відкотитися в Ясинувату."Проблемною зоною є виступ лінії фронту в районі Слов'яносербська. У цьому районі під час "перемир'я" 2014-го противник захопив значну територію в районі 31-го і 32-го блокпостів. Цей виступ росіяни зайняли за лінією, визначеною Мінськими угодами. І цей виступ створює загрозу для українського фронту. "Розведення" сторін тут у принципі неможливе – адже російське командування на цій ділянці порушило дипломатичні домовленості. Саме перебування російських підрозділів на виступі – це вже порушення Мінських угод. І щоб забезпечити припинення вогню, тут доведеться добитися відступу російських підрозділів", – мовиться в статті.

Також гарячою точкою залишається район Світлодарська і Дебальцевська дуга, зазначає Бутусов.

Постійні вогневі контакти й обстріли відбуваються в районі Горлівки. Противник не відмовляється від намірів відкинути наші підрозділи. Тривають бої в районі Зайцевого – контроль над цим селом і висотами в цьому районі має важливе оперативне значення. Бойові дії в районі Широкиного тривають, і російське командування продовжує обстріли та спроби прощупати наші бойові порядки силами невеликих груп піхоти,
– зазначає журналіст.

"Насправді російські окупаційні війська не припиняють підготовку до великої війни. По всьому фронту противник веде будівництво оборонних споруд і підготовку до зими. На жаль, ця робота ведеться в набагато більшому обсязі, ніж це роблять українські війська, виділяється помітно більше будівельних матеріалів та інженерної техніки", – мовиться в статті.