Кримінал
Подобається

“Розбещував 13-річну дівчинку і…”: Українського співака звинувачують у страшному злочині

17/04/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Розбещував 13-річну дівчинку і…”: Українського співака звинувачують у страшному злочині

Колишній соліст Львівського театру опери та балету Микола Санжаревський займався збором коштів на лікування "дітей біженців" через соціальні мережі, однак кошти відправлялися на підтримку терористичної організації "ДНР", повідомив нардеп від "Народного фронту" і член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає Корупція.Інфо.

Колишній соліст Львівського національного академічного театру опери та балету Микола Санжаревський, якого в березні звільнили з театру після звинувачень у пособництві терористам на Донбасі, розбещував неповнолітню дівчинку і вивідував відомості про військову службу її брата в зоні АТО. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат від "Народного фронту" і член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"Крім шпигунської діяльності, Миколі Санжаревському доведеться відповісти і за спокушання неповнолітньої дівчини Вікторії, яку він не тільки розбещував з 13 років, а й через яку вивідував відомості про військову службу її брата в зоні АТО", – написав Геращенко.

За його словами, група колишнього соліста Львівського театру в соціальній мережі займалася не тільки антиукраїнською пропагандою і поширенням фейків, а ще й збором коштів нібито на лікування "дітей біженців".

Популярне:“Ви це свято запам’ятаєте”: У маршрутці накинулись на жінку, яка попросила виключити російську музику (відео)

"Вони займалися також збиранням коштів на лікування "дітей біженців" через соціальні мережі в розрахунку на те, що довірливі жалісливі українці будуть жертвувати гроші на їх лікування. І вони домагалися свого. Тільки ось гроші українців акумулювалися і відправлялися на підтримку "ДНР", – додав нардеп.