Головні новини України
Подобається

Розлючені активісти зібралися під будинком Льовочкіна: що там відбувається

10/05/2018     Автор: Яна Романська
Розлючені активісти зібралися під будинком Льовочкіна: що там відбувається

Сьогодні, 10 травня, активісти мають намір відвідати будинок одного з лідерів “Опозиційного блоку” Сергія Льовочкіна, передає Корупція.Інфо

Представники Національного корпусу збираються навідатися в гості до співвласника телеканалу “Інтер”, заступника голови фракції “Опозиційний блок” Сергія Льовочкіна. Саме його називають замовником провокаційного концерту на День Перемоги, під час якого в ефірі українського телеканалу прозвучали проросійські заяви.

Активісти зібралися в Києві біля станції метро “Видубичі”. В гості до скандального депутата на даний момент планують йти близько 100 осіб.

“Неприпустимо, щоб на українських телеканалах були такі висловлювання, які з’явилися під час святкового концерту. Це розлютило все суспільство, в інтернеті повно різних тез”, – заявив один із активістів.

Нагадаємо, активісти “Національного корпусу” будуть продовжувати акцію протесту проти діяльності телеканалу “Інтер”.

Про це повідомив керівник прес-служби “Національного корпусу” Роман Чернишев.

“Ми свою позицію висловили – “Інтер” нас, всю патріотичну спільноту України, не почув і продовжує по-хамськи знущатися з українців. Тому ми залишаємо за собою право на інші активні дії щодо цієї антиукраїнської діяльності вже відкрито проросійського каналу. Також ми будемо вчиняти певні дії тиску на телеканал – його власників і менеджерів, починаючи вже, напевно, з завтрашнього дня: якщо вони інакше не чують, то акція буде продовжуватися, тобто всі наші дії стосовно “Інтера” – це одна велика акція», – заявив Чернишев.

За його словами, вчора були лише попереджувальні акції.

«9 травня був лише перший день, який передбачав попереджувальні дії – візуальні”, – зауважив Чернишев і показав долонею вбік фасаду будівлі телеканалу, обклеїної наліпками з гаслами “Інтер буде наш” і “Зробимо Інтер українським (патріотичним)”, – зазначив керівник прес-служби “Національного корпусу”.

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

Нагадаємо, 9 травня, будівлю телеканалу «Інтер» у столиці України «взяли в облогу». Під час акції протесту виступив спікер партії «Національний корпус» Олександр Алфьоров. За його словами, «Інтер» систематично, протягом декількох років, веде антиукраїнську політику і працює в інтересах країни-агресора.