Президент України Володимир Зеленський в рамках візиту в Канаду зустрівся в Торонто з міністром закордонних справ цієї країни Христею Фріланд. Про це повідомляє президентська пресслужба.

Як відзначили в пресслужбі, Зеленський підтвердив, що курс України на повноправне членство в ЄС і НАТО залишається незмінним, і висловив надію на подальшу активну взаємодію з Канадою в питаннях євроатлантичної інтеграції нашої країни.

Також президент подякував Канаді за послідовну і всебічну підтримку України на двосторонньому рівні і в рамках багатосторонніх форматів співпраці, зокрема Великої сімки й ООН.
 
"Володимир Зеленський і Христя Фріланд підкреслили важливість консолідації міжнародної коаліції для протидії російській агресії", – йдеться в повідомленні.
 
Раніше повідомлялося, що Зеленський прибув до Канади. Глава держави зустрінеться з міністром закордонних справ, прем'єр-міністром країни, а також із спецпредставником США Куртом Волкером, єврокомісаром Ельжбетою Беньковською та українською діаспорою.

Також Президент України Володимир Зеленський провів ряд зустрічей з європейськими чиновниками в Канаді.
 
Так, глава держави зустрічався з заступником Генерального директора Генерального директорату з питань сусідства і переговорів з розширення (DG NEAR) Катариною Матерновою.
 
Крім того, Зеленський розмовляв з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічюсом.
 
За словами Лінаса Лінкявічюса, президент України запевнив, що активна допомога Литви допомагає прискорити структурні рфеорми в Україні.
 
"Надзвичайно важливо зробити реформи незворотними для всіх українців. Домовилися, що наступна конференція буде організована Литвою", – написав глава МЗС Литви у Twitter.