Олег Мудрак – захисник Маріуполя – пішов з життя. Герой провів у російському полоні 6 місяців.

Мудрак брав участь у боях за Маріуполь 2014 року. Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну герой обороняв “Азовсталь” від російських окупантів.

У полоні Мудрак провів 6 місяців. У серпні минулого року журналіст та письменник Станіслав Асєєв опублікував світлину, як герой змінився за цей час.

Сто днів полону,– підписав Асєєв світлину.

Повідомляють, що у героя не витримало серце.

Українці залишають щемливі коментарі й дякують героєві.

Корупція інфо висловлює співчуття усім рідним та близьким воїна. Вічна пам’ять герою!

Героїв ми втрачаємо кожного дня. У Ніжині 22 лютого в останню путь провели бійця — старшого солдата Олексія Котляра, який загинув поблизу Соледара, що на Донеччині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП на своїй сторінці у Facebook.

Олексій Котляр народився 30 березня 1985 року в Ніжині. Тут ріс та навчався у школі №11, яку закінчив у 2000 році. Протягом 2004-2006 років працював вантажником у ТОВ “Ашер”.

У 2003 році чоловік з червоним дипломом закінчив Ніжинський професійний ліцей побуту та сервісу, де опанував професію слюсаря-ремонтника. З 2012 році почав працювати за фахом в Інституті нейрохірургії ім. академіка А.П.Ромоданова.

Після подій лютого 2022 року чоловік вирішив стати до лав оборонців Батьківщини, тож у березні долучився до військової частини А7329, у складі якої обороняв рідну Чернігівщину, а після — східні кордони держави.

30 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання в районі Соледара на Донеччині Олексій Котляр загинув.

Попрощалися з воїном у Ніжині, поховавши його на місцевому кладовищі. Вдома у нього залишились дружина та двоє дітей: син Євгеній та донька Дар‘я.