Російський актор і кінорежисер українського походження Гоша Куценко розповів про те, що думає про майбутні президентські вибори в Україні. Він зазначив, що коли в країні буде "адекватний режим" ситуація може налагодитися.

Крім того, він заявив, що буде радий, якщо президентом стане музикант Святослав Вакарчук. Про це Куценко розповів в шоу "А поговорити?", випуск якого опублікований на YouTube.

Коли у актора запитали, хто може закінчити війну на Донбасі, він відповів, що нова українська влада, яка переможе на президентських виборах.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Будемо сподіватися, що зараз пройдуть вибори в Україні і буде адекватний режим, адекватна влада, яка буде шукати компроміси. Слава дуже талановита людина. Я слухаю його музику і вважаю, що він геніальна людина. Подивимося. Ніхто не знає, що буде", – сказав Куценко.

Режисер українського походження Гоша Куценко також розповів про те, як хотів поїхати на Донбас, коли в регіоні почався військовий конфлікт. Артист-перебіжчик зазначив, що йому зателефонував знаменитий співак, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук і запросив туди, однак він відмовився.