Віктор Свиридов звинувачувався у вимаганні 10 мільйонів рублів і був засуджений до трьох років позбавлення волі. Однак в момент оголошення вердикту чоловік наклав на себе руки. Кажуть, що у загиблого була четверта стадія раку.

Сьогодні ЗМІ повідомили шокуючу новину – екс-начальник управління автотранспорту ФСВП наклав на себе руки прямо в залі Чертановського суду Москви. Віктор Свиридов звинувачувався у вимаганні 10 мільйонів рублів і чекав вердикту, перебуваючи під підпискою про невиїзд. Однак в призначений день чоловік раптом зважився на відчайдушний крок. «Під час оголошення вироку підсудний, перебуваючи в залі судового засідання, після того, як суддя оголосив призначене покарання, вчинив самогубство», – підтвердили в відомстві.

Свиридова засудили до трьох років суворого режиму. «Він був визнаний винним в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 163 КК РФ (санкції передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі). Засуджений визнаний винним у вимаганні в особливо великому розмірі», – уточнили в суді.

Кажуть, що захист Віктора намагалася пом’якшити термін, адже, він страждав від онкологічного захворювання. Причому його недуга перейшов у важку – четверту стадію, але сторона звинувачення наполягала на своєму. Втім, у Мосміськсуді уточнили, що загиблому винесли вирок нижчий від найнижчої межі.