Автомобіль вбивць бійця ЗСУ Віталія Олешка, на якому злочинці прибули в його будинок, належить українським чиновникам. Про це йдеться в постанові Бердянського міського районного суду.

«При підготовці до вчинення умисного вбивства потерпілого у встановлений час і у невстановленої особи взяли в тимчасове користування автомобіль марки ЗАЗ “Таврія” 1102 в кузові червоного кольору, реєстраційний номер НОМЕР_1, який знаходиться на балансі у ГУ “Державний кадастр в Запорізькій області”, який вони планували використовувати для приїзду і подальшого виїзду з місця скоєння навмисного вбивства», -йдеться в повідомленні.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Більш того, згідно з постановою суду, в автомобілі вбивць поліцейські виявили зброю та набої.

Додамо, що у слідства є підстави вважати, що вбивство в Бердянську (Запорізька область) бійця АТО Віталія Олешка з позивним «Сармат», є замовним. Про це заявив перший заступник голови Нацполіції— начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, додавши, що при цьому правоохоронці розглядають три основні версії скоєння цього злочину.

«Перша версія — злочин скоєно особами, що входять у злочинні організації. Також ми розглядаємо версію вчинення цього злочину через активну громадську або підприємницьку діяльність вбитого… У нас є всі підстави вважати, що це замовне вбивство», — цитує прес-служба правоохоронця.

За його словами, сліди ведуть за межі Бердянська та Запорізької області. Перший заступник голови Нацполіції також підкреслив, що зараз встановлюють всіх учасників цього злочину від виконавців і пособників до замовників.

Раніше повідомлялося, що Олешка вбили на ґрунті неприязних відносин у зв’язку з підприємницькою діяльністю.

«Зараз підозри вказують на те, що мотив це — підприємницька діяльність. Але на даний момент слідчі дії тривають, допитуються усі очевидці, й мотив може бути додатково встановлено. Але на даний момент саме так», — зазначив слідчий поліції Мартем’янов Олексій.

Вбивство Сармата сталося в Бердянську, де у Олешка свій будинок-готель. Він сидів у кафе з дружиною і знайомими, коли до них підійшов чоловік з бородою і двічі вистрілив Сармату в спину з мисливської рушниці двостволки.