Шевченківський суд відправив Сергія Стерненка, якого звинувачують в умисному вбивстві під цілодобовий домашній арешт на 60 діб.

Суд задовольнив клопотання прокурорів про обрання Сергію Стерненку запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 діб.

Захист заявив, що подаватиме апеляцію.

Під судом вже почалися заворушення. Протестуючі кидають в поліцію невідомі предмети. Також кричать “Ганьба! і Аваков чорт!”

За кілька хвилин до оголошення рішення суду під судом підтримка Стерненка запалила фаєри, а сам Стерненко вів онлайн-трансляцію, де обговорював поліцію і ставив в приклад своїх прихильників.

Відзначимо, що юрист Андрій Портнов різко відреагував на такий вердикт і звинуватив у всьому Венедіктову.

“Суд погодився з представленими доказами і експертизами і обирав домашній арешт підозрюваного в умисному вбивстві уродженцю Одеської області Стерненку, 1995 р.н.

Це означає, що суд з абсолютною вірогідністю взяв би його під варту, якби відомство Венедіктової ініціювало такий запобіжний захід, як це відбувається у всіх інших умисних вбивствах.

Генеральний прокурор, ця справа – Ваша персональна ганьба. Вам потрібно у відставку”, – пише Портнов.

І тут Стерненко вийшов з суду, взяв слово. Повідомляє “Політика страни”.

Висловив думку, що “суддя просто підписався під рішенням генерального прокурора”.

“Абсурд немає меж. Моє місце прописки в Одесі – військовий об’єкт, режимний, куди мене не пустять. Там знаходяться прикордонники. З правової точки це означає: якщо я не виконаю це судове рішення, то прокурор прийде і скаже, що Стерненко не виконав рішення суду. А наступне – арешт. Знаєте, що я на це скажу? ” – сказав Стерненко і розірвав рішення суду.

“Я реально не знаю, що мені зараз робити. Не розходьтеся, будь ласка, поки. Я скоро повернуся і запропоную, які пропозиції”, – сказав Стерненко.

“Ми нікуди не підемо, поки суд не внесе правки в рішення [адреси – з одеської на київську]. Кличте сюди всіх друзів і родичів”, – закликав ведучий.

Готується блокування суду.

Нагадаємо, 11 червня Служба безпеки України вручила Сергію Стерненку підозра по ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) і ч. 2 ст. 263 (незаконне носіння зброї).

Мова про події, які відбувалися ще в 2018. За версією СБУ, тоді Стерненка наздогнав Кузнєцова вже після розпочатої між ними сутички і вбив його, вдаривши ножем в серце.