Печерський суд міста Києва виніс рішення про надання дозволу на затримання підозрюваного у вбивстві активістки Катерини Гандзюк Владислава Мангера з метою його приводу на засідання.

Про це повідомляють члени організації “Хто вбив Катю Гандзюк?” в Facebook.

“Незалежний експерт, якого залучили прокурори, з’ясував, що Мангера можна транспортувати до Києва в присутності лікаря. Адже стан його здоров’я абсолютно дозволяє йому подорожувати до столиці”, – йдеться в повідомленні.

Адвокат Мангера Дмитро Ільченко раніше заявляв, що Мангера неможливо доставити до суду через стан здоров’я. На думку лікарів, він зможе прибути в суд орієнтовно через тиждень.

А ось джерело тг-каналу “Резидент” повідомляє, що що Офіс Президента прийняв рішення, відправити Главу Херсонської обласної ради Владислава Мангера в СІЗО. Телеграм-канал посилається на достовірні джерела в ОП.

“У такий спосіб хочуть догодити соросятам, а також продемонструвати суспільству першу віп-посадку. За Мангером вилетить спеціальний борт силовиків, які повинні провести затримання і доставку до Києва. Для ліквідації можливих протестів в регіон перекинуть додаткові сили національної гвардії”, – йдеться в повідомленні каналу.