Кандидатка від партії «Голос» Галина Васильченко обійшла Богдана Дубневича при підрахунку голосів в окрузі №118. 

Наразі ЦВК опрацювала 96,4% бюлетенів, різниця між Васильченко та Дубневичем складає всього 0,25%. На цьому окрузі залишається ще опрацювати дані з п'яти дільниць ( одна розташована в с. Гамаліївка і чотири у Львові).

Результати підрахунку голосів на цьому окрузі суттєво відрізняються від даних екзит-полу. Впродовж дня при підрахунку голосів на сайті ЦВК лідером залишався Богдан Дубневич, однак поступово розрив між ним та Галиною Васильченко скорочувався. Відтак станом на 18:00 Васильченко врешті обігнала суперника.

Раніше повідомлялося, що згідно із даними ЦВК на 15:00 на окрузі №118 за результатами підрахунку 89% голосів Богдан Дубневич набирає 33,04% голосів, а кандидатка від "Голосу" Галина Васильченко 30,76%.

Також лідер "Голосу" Святослав Вакарчук заявив про загрозу зриву виборів або навіть фальсифікацію їх результатів на окрузі №118.

Як зазначили у партії, із тих дільниць, на яких перемагає Васильченко, Окружна виборча комісія перестала приймати протоколи та приблизно 20 із них повернула на доопрацювання без поважних причин. Після зауважень з боку партії ОВК оголосила перерву до 11:00 вівторка та припинила протоколів від ДВК.