Главные новости Украины
Подобається

“Розслідування “змонтовано”, “вирвані з контексту слова””: Онищенко звинуватив журналістів у фейку

11/05/2018     Автор: Катерина Гук
“Розслідування “змонтовано”, “вирвані з контексту слова””: Онищенко звинуватив журналістів у фейку

Народний депутат-утікач Олександр Онищенко стверджує, що не давав доступ журналістам-розслідувачам до своєї смс-переписки з нардепами від БПП.

Про це він написав у Facebook., передає Корупція.Інфо.

Так він прокоментував розслідування проекту "Слідство.інфо", в якому журналісти кажуть, що зустрічалися з Онищенком у Франції і той дозволив їм сфотографувати смс-переписку з депутатами з БПП Ігорем Кононенко і Сергієм Березенко, а також з фінансовим радником президента Макаром Пасенюком.

У повідомленнях, знімки яких показали журналісти, Онищенко нібито просять домовитися з іншими нардепами про голосування за гроші на користь президента Петра Порошенка.

"Цікаво все повернулося. Так, Гнап (Дмитро, журналіст "Слідства.інфо" – УП) був у мене. 1,5 роки тому. Брав інтерв'ю щодо корупції Порошенка. Телефону мого в руках не тримав. Я пообіцяв йому переписку – але пізніше", – стверджує Онищенко.

Він заявив, що розслідування "змонтовано", а в ньому – "вирвані з контексту слова".

Коментуючи пост про розслідування на сторінці Гнапа в Facebook, Онищенко назвав його "фейковою історією, яку вигадав Дмитро Гнап".

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

"Ніхто не давав йому телефон. Видно, людина довго жила без слави, враховуючи, що її залишили спонсори. Тепер знайшла інших. Ось і випускає такі: дешеві, замовні сюжети", – пише депутат, якого в Україні звинувачують у організації схеми з перепродажу державного газу.

Як повідомлялося, Онищенка звинувачують в організації схеми по перепродажу купленого у держкомпаній газу своїм же фірмам за заниженими цінами. Він виїхав з України у липні 2016-го – після того, як Верховна Рада дала згоду на притягнення його до відповідальності, затримання і арешт. Інтерпол відмовився оголошувати Онищенка в міжнародний розшук.