Соболєв ще три роки тому заявляв, що йому погрожували. Виявилося, що кілька років бізнесмен перебуває в жорсткому конфлікті з одним із впливових представників “донецьких”.

Тоді В’ячеслав Соболєв, на якого 1 грудня, в Києві було скоєно замах, але в результаті кілер убив 3-річну дитину бізнесмена, називав одне прізвище.

Це був, як пише “Обозреватель”, Артур Ємельянов. Сьогодні Ємельянов вже екс-суддя Вищого господарського суду, рішення про його звільнення в січні 2019 року прийняла Вища рада правосуддя.

Крім того, Соболєв говорив, що його “замовники” перейшли на новий рівень. Він показував записку з погрозами і ліхтарик.

“Натякнули на лазерний приціл. Миритися з погрозами на адресу родини не буду”, – говорив Соболєв.

У 2016 році Соболєв заявив, що Ємельянову вдалося залучити навіть народних депутатів і добровольчий батальйон “Свята Марія” для чинення тиску на нього. Разом, як каже Соболєв, вони переслідують одну мету: відняти нерухомість в Маріуполі. Крім цього, Соболєв розповідав, що групі рейдерів вдалося відняти у нього нерухомість в Донецьку, а тепер їх мета – захопити належний йому торговий комплекс в Маріуполі.

В інтерв’ю ЗМІ В’ячеслав Соболєв додав, що Ємельянов та інші члени банди рейдерів методами не перебирали. А за часів Януковича їм віддали “півкраїни”.

За його словами, з зазначеними людьми про правоту говорити не доводиться взагалі.

За словами джерела “Обозревателя”, недавно “війна” між Соболєвим і Ємельяновим вийшла на новий рівень. “Вони зійшлися ще в одній справі. Великі гроші”, – додало джерело.

Нагадаємо, на Соболєва було скоєно замах поблизу його ресторану “Маріо” в Києві. Ні він, ні його дружина і подруга дружини не постраждали. Куля потрапила в сина Соболєва і, за словами свідків, “знесла хлопчикові півголови”.