прокурорша1

Судді та прокурори, які сприяли у як найтривалішому терміні ув'язнення учасників Євромайдану ще досі час від часу з'являються на публіці та демонструють себе у всій красі. Не винятком стала і Олександра Парамонова, яка ще досі займає свою посаду, при цьому залишаючися "прикладом для наслідування" для співробітників. Принаймні, такої думки прес-секретар прокуратури м.Київа Олена Яхно, яка розмістила на своїй сторінці у Фейсбук відповідний допис, всіляко вихваляючи "рижу бестію".

 

"Ця нереальна руда красуня працює в« забійному »відділі. Справжній фанат своєї справи. Її багато разів намагалися зняти з« трупів ». Мовляв, ти ж дівчинка. Але вона – ні в яку! Відбивається руками і ногами. Каже, що це її покликання. І так воно і є. Дуже грамотний фахівець ", – написала прес-секретар.

 

прок

Як відомо, Олександра Парамонова в грудні 2013 заховала в СІЗО активіста Андрія Дзиндзю. Пізніше, Парамонова дала брехливі свідчення проти адвоката Віктора Смаль, мовляв він напав на суддю Шевченківського райсуду Володимира Бугіль. На підставі цього, Смалий також опинився в СІЗО і просидів там більше двох місяців.

 

прок1
Раніше, «Дорожній контроль» писав, що Парамонова їздить на Range Rover Evoque д \ н АА0500МТ. Не виключено, що гроші на такий шикарний автомобіль прокурорша заробила виконуючи злочинні накази влади Януковича. До речі, користувачі мереж підрахували, що, зважаючи на зарплатню прокурора, то цій Олександрі довелося би збирати на такий транспорт не менше 14 років.

bdc5ed
Також, відомо, що Олександра дочка високопоставленого чиновника СБУ Юрія Парамонова, якого в 2009-му році президент Ющенко призначив на посаду начальника УСБУ Полтавської області. В цей період часу, СБ України керував Валентин Наливайченко, який очолює СБУ і сьогодні. У 2010-му, Віктор Янукович поставив Парамонова на посаду начальника УСБУ м.Києва.