Після «виборів» у так званій Новоросії США заявило, що має наміри ввести нові санкції проти Федерації.

Після того як країни заходу та Америка ввели санкції, російська влада сказала, що ми не впадемо на коліна та запевнила всіх, що їх це навіть не зачепить. Після перших санкцій ціна на нафту різко почала знижуватись, рубль падати, а еміграція підвищуватись. Крім того, першими «удари» по фінансах почали відчувати великі компанії, які довгий час лише збагачувались у корумпованій країні.

У вівторок, 4 листопада, російська нафтова компанія Лукойл відклала отримання закордонної позики в розмірі близько 1 мільярда доларів. Про це виданню Bloomberg повідомили відразу три людини, знайомі з ситуацією, – пишуть в Дзеркалі тижня.

Раніше у Reuters повідомляли про те, що нафтова компанія планувала залучати кредит на доларовому ринку. Проте після введення санкцій, перша спроба фірми отримати гроші за кордоном мала поразку. Також Лукойл став єдиною приватною російською компанією, що потрапила під санкції і отримала заборону на отримання зарубіжних технологій в галузі геологорозвідки і видобутку в глибоководних проектах.

Ціна Путіна за ще одну територію, Новоросію, росте кожного дня. Санкції, якими б незначними не виглядали, сильно б’ють по бюджету не лише країни, а й окремих російських фірм. Останні протягом останніх років звикли, що вони не мають жодного тиску і можуть, за правильний відкат, продовжувати вести «темні справи». Рано чи пізно, якщо санкції не зупиняться і будуть лише наростати, великі компанії зникнуть з горизонту РФ, ось тоді В.П. зазнає нищівних втрат. А поки всіма правдами/неправдами російська влада вигадує чарівний Рускій мір, який не встає на коліна.

 

Автор: Yavkubi