Часів Яр перебуває під повним контролем Збройних сил України, проте російські загарбники намагаються знищити місто керованими авіаційними бомбами. Це лише одна із численних спроб ворога захопити стратегічно важливий населений пункт. Окупанти не роблять пауз у своїх атаках, використовуючи артилерію, танки, різні безпілотники та авіацію.

За словами речника оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» підполковника Назара Волошина, ситуація на східному фронті стає все напруженішою. Окрім спроб захоплення Часів Яр, активними напрямками є Бахмутський та Авдіївський. Ворожа авіація та армія продовжують намагатися прорвати оборонні лінії українських захисників.

«В зоні відповідальності нашого оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» найгарячішими напрямками наразі є Бахмутський та Авдіївський, де ворожа авіація і ворожа армія не припиняються спроб й надалі штурмувати позиції наших захисників», — сказав Волошин.

У цій боротьбі окупанти не залишаються поза використанням будь-яких засобів, включаючи керовані авіаційні бомби. Намір ворога є очевидним — за будь-яку ціну дістатися до адміністративних кордонів Донецької області.

«Ворог намагається усіма можливостями досягти своєї мети — вийти на адмінкордони Донецької області», — додав Волошин.

Незважаючи на складність ситуації, силами оборони утримується контроль над містом Часів Яр. Речник підкреслив, що навіть при активних атаках інфраструктура міста піддається руйнуванню ворожими авіаційними бомбами, але оборонні позиції залишаються міцними.

«Наразі ворог тисне у більшості на Бахмутському напрямку. Ситуація довкола міста Часів Яр на Донеччині складна. Сили оборони контролюють його, ситуацію. Противника в місті немає», — наголосив Волошин

Зазначено, що ворог не припиняє своїх спроб за будь-яких обставин, навіть за рахунок втрат власного особового складу та техніки. Ця журналістська публікація підкреслює важливість високої мобілізації та стійкості українських військових у відповідь на агресію ворога.

«Наразі, також, ворог закидає місто Часів Яр керованими авіаційними бомбами, знищуючи, при цьому, цивільну інфраструктуру», — сказав Волошин.

Також нагадаємо, що раніше повідомлялось про те, що на східних околицях Часового Яру точаться жорстокі бої. Збройні сили України тримають позиції, хоча окупанти тиснуть шаленими «м’ясними штурмами», не рахуючись з втратами.

Як розповів в інтерв’ю військовий аналітик та співзасновник проєкту DeepState Роман Погорілий, найбільше Силам оборони заважає російська авіація. Через нестачу ППО ворог почувається в небі безкарно обстрілюючи наші позиції.

За його словами, загарбники намагаються закріпитись на кожному кроці, посадка за посадкою. Міноборони РФ підігнало на цю ділянку багато живої сили та підкріплення.

«Основною проблемою зараз є не снаряди, а саме нестача засобів ППО від західних партнерів. Сподіваюсь, що найближчим часом ситуація зміниться, адже йдуть відповідні процеси, тому що всі бачать, як ворог безкарно скидає авіаційні бомби», — пояснив Погорілий.

Він додав, що на Роботинському напрямку ситуація також складна. Противник продовжує шалені «банзай-атаки» залітаючи в населений пункт, але закріпитись йому не вдається завдяки потужній роботі українських воїнів. Як би росіяни не намагались сховатись по підвалах чи норах, все одно артилерія та дрони ЗСУ знищують їх без жодних проблем.

«В основному росіяни намагаються заходити зі сторони Новопрокопівки та із заходу Південного, а також пробують атакувати із Вербового. У них стоїть задача зрізати Роботинський виступ, але роблять вони це невміло та безтолково», — додав експерт.