Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций визнав невдалою операцію з підйому токсичного катера “Delfi” на сушу.

Про це в суботу, 25 липня, він написав у своєму Facebook.

“Чергова спроба судновласника підняти танкер Делфі завершилася невдачею. Буксири виявилися технічно не здатні повернути судно на рівний кіль. На сьогодні роботи підрядної організації завершені”, – пише губернатор.

Куций закликав Адміністрацію морських портів України (АМПУ) зробити все можливе, щоб якомога швидше отримати право на “ліквідацію цього брухту” з акваторії Одеси. Також чиновник вважає, що судновласник повинен найближчим часом відмовитися від права на підйом судна і передати ці повноваження АМПУ.

“Для цього завтра я збираю екстрену позачергову комісію з надзвичайних ситуацій в Одеській обласній державній адміністрації”, – повідомив Куций.

За його словами, днями буде оприлюднено план Одеської ОДА та міністерства інфраструктури з підйому танкера.

“Безапеляційно, АМПУ в найкоротші терміни повинна взяти на себе реалізацію ліквідацію і прибирання танкера з міського пляжу”, – резюмував губернатор.

Ось тільки визнати поразку – це не вихід в цій ситуації, як вважає тг-канал “Резидент”. Максиму Куцому давно пора у відставку і чим швидше, тим краще.

“Глава Одеської ОДА символ імпотентності внутрішньополітичного треку Офісу Президента. Потрібно звільняти нахрен Максима Куцого, який 8 місяців тримав на особистому контролі ситуацію з танкером Delfi, а тепер в терміновому порядку скликає комісію, а слідом звільняти Трофимова, який складає таблички KPI для Глав областей. Вся країна сміється з цирку, який влаштували чиновники в Одесі. Доручення Президента засунули в одне місце і три рази прокрутили, показавши всій країні, що не варто переживати за провал “, – йдеться в повідомленні каналу.