Тільки за один помпезний парад в серпні 2014 го, в дні трагедії Іловайська, Петра Олексійовича треба посадити десять тисяч разів на десять тисяч років, про це пише блогер і експерт Юрій Касьянов.

І щоб там не говорили на захист ‘верховного головнокомандувача », що, мовляв, це Корбан з Беньою хлопців туди відрядили, – це були наші хлопці, громадяни України, добровольці і військовослужбовці, зі зброєю в руках – вони захищали країну. А «Верховний» їх зрадив.

Як зрадив до цього, випустивши Гіркіна зі Слов’янська.

Як зрадив після цього, кинувши гинути угруповання в Дебальцеве.

А були ще Луганськ, луганський аеропорт, Сектор «Д», Шахтарськ, Новоазовськ, 32-й блок-пост, ДАП …

На десять тисяч років вистачить.

Країна президентів-зрадників повинна шанувати своїх героїв. Вічно.

Окрім того, екс-нардеп Семен Семенченко, на своїй сторінці у фейсбук, поділився дописом- зверненням Ветерана АТО, Богдана Пташника, подаємо позицію в оригіналі:

Звернення до голів волинських обласних організацій:
партії Європейська Солідарність – Taras Yakovlev
партії Батьківщина – Валерій Бондарук
партії Голос – Viktor Levandovsky
партії Слуга Народу – Валерій Стернійчук
Ваші лідери вже вдруге відверто саботують створення Тимчасової Слідчої Комісії по розслідуванню обставин під Іловайськом, Дебальцево та Слов’янськом.
Ви,вищеназвані, можете скільки завгодно розповідати про свій патріотизм, професійність команд, лавочки, майданчики і полатані ями, можете селфітись на фоні національних стягів і переконувати що саме ви прямо послані з небес майбутні мери-депутати-голови ОТГ і тд…
АЛЕ!!!
Доки ви офіційно і публічно не закличете ПЕТРА ПОРОШЕНКА, ЮЛІЮ ТИМОШЕНКО, ДАВИДА АРАХАМІЮ, КІРУ РУДИК надати представників фракцій до Тимчасової Слідчої Комісії з розслідування обставин Іловайську, Дебальцево та Слов’янську, ініційовану депутатами фракції За Майбутнє – доти ваші партійні осередки не маєть жодного морального права іти на місцеві вибори!!!
Ця комісія може і повинна реабілітувати честь не лише бійців 51-ї бригади, а й всієї Волині, оскільки розформувавши в 2014-му бойову бригаду саме за події під Іловайськом, Петро Порошенко офіційно визначив всіх волинян – зрадниками і боягузами!!! Не лише воїнів, з практично кожного села і міста нашої області, а ВСІХ ВОЛИНЯН!!!


Закликаю інші політичні сили області, закликаємо Волинську обласну раду, всі районні, міські та сільські ради офіційно звернутись до парламенту з вимогою проголосувати за створення ТСК по Іловайську, Дебальцево та Слов’янська.
Закликаю всіх, кому болить правда російсько-української війни з усієї України підтримати ці вимоги, і звернутись до своїх місцевих партійців та органів самоврядування!!!
Доки ми не поставимо остаточну крапку в цій справі – доти ми будемо вічно топтатись на місці!!!
В пам’ять про полеглих, скалічених, несправедливо обпльованих живих воїнів ми повинні зробити це! КОЖЕН З НАС!!!!
Як мінімум – поширенням цього звернення!!!

Варто зазначити, що очевидно, що Петру Порошенку є чого боятись – оскільки на останній публічній промові, блогер і юрист Михайло Шнайдер, помітив цікаву деталь:

Друзі, сьогодні Петро Олексійович прийшов під суд підтримати свого Побратима.
Але це мені мало Цікаво.
Мене більше хвилює, що він все-таки сховав під своєю футболкою.
Може бути у вас є якісь Припущення? – написав Шнайдер у Фейсбук.