саакашвілі

Прокуратура Київської області викликала на допит голову Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури, передає Корупція.Інфо.

"Процесуальне керівництво прокуратури Київської області викликало губернатора Одеської області для надання інформації про відомі йому корупційних правопорушень з боку працівників митниці в приміщення прокуратури. Зазначений виклик М. Саакашвілі на допит обумовлений необхідністю отримати інформацію, яка є важливою для слідства", – йдеться в повідомленні.У прокуратурі також подякували Саакашвілі за надану інформацію стосовно високопоставлених корупціонерів на Київській митниці, які, за попередньою інформацією, отримують прибуток за маніпулювання вартості розмитнення товарів.

Варто відзначити, що під час антикорупційного форуму, який пройшов у Харкові 18 січня, Саакашвілі розповів про "горіховою мафії".

"Що таке "горіхова мафія"? Кожен рік люди купують горіхи у підприємців, приватних виробників, які продають. По нашій системі неможливо чисто оформити документи. Так зроблено, що ні одна бабуся, выращивающая горіхи, не зможе ці документи правильно оформити. А експортні ліцензії є не у бабусь, вони є у фірм, які приходять до бабусь. Документи оформити неможливо, і вони закуповують у бабусь готівкою ці горіхи. Потім ці горіхи вивозять за кордон", – заявив він.