саа

Голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Михайло Саакашвілі закликав прем'єр-міністра Арсенія Яценюка негайно відмінити контракт із закупівлі газу Одеським припортовим заводом (ОПЗ).

Відео з цим зверненням Саакашвілі опублікував на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція Інфо

"Я закликаю прем'єр-міністра приборкати неприборканий апетит" любих друзів ". А конкретно, своєї правої руки депутата Мартиненка. Я пропоную пану Яценюку негайно відмінити грабіжницький контракт із закупівлі газу Одеським припортовим заводом, щоб через фірму-прокладку не втекло з бюджету до кишень політиків 90 мільйонів доларів. Я також очікую від прокуратури детального розслідування цієї афери ", – заявив Саакашвілі.
Раніше народний депутат Микола Мартиненко (фракція "Народний фронт"), який є близьким соратником прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, заявив, що екс-президент Грузії, а нині голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі "багато говорить, але нічого не робить".

Нагадаємо, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що кримінальне розслідування Швейцарії проти народного депутата від "Народного фронту" Миколи Мартиненка не має відношення ні до уряду, ані до нього особисто.

До цього Генпрокуратура відмовилася надати інформацію про хід досудового розслідування швейцарського справи проти Миколи Мартиненка, щодо якого прокуратура конфедерації звернулася за допомогою до України.