Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, повідомив, що 50 мільйонів гривень, які міська рада має передати до ЛОДА – це сума значно менше, аніж міський голова витрачав на компенсації перевізникам раніше, передає Корупція.Інфо

Популярное: ТЕРМІНОВО! Масова бійка в центрі Києва! Справжнє місиво між ветеранами і поліцейськими! (ВІДЕО)

«Тут треба запитати пана Андрія Садового скільки він витратив грошей з початку року на компенсацію перевізникам за вивезення сміття зі Львов. Ця сума є значно більшою, аніж 150 мільйонів гривень, які він має надати. Якщо подивитись, то на майже кожній сесії міської ради відбувається виділення додаткових грошей для КП «Львівспецкомунтранс» на компенсацію перевізникам за вивезене сміття. Насправді, тут Андрій Іванович дуже лукавить коли таке говорить і це дуже прикро чути, але це є лише маніпуляція і не більше», – зазначив Назарій Романчук.

Щодо 300 мільйонів, які міська рада має передати до ЛОДА на забезпечення вивезення сміття зі Львова, директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук зауважив, що ця сума навіть менша за потрібну:

«Ця сума є меншою, аніж Андрій Садовий витрачає на компенсацію вивезення сміття зараз. Ми навіть плануємо, якщо брати в розрізі компенсацій, ми плануємо давати ще менше грошей, а ті кошти, які ми зекономимо будемо скеровувати на полігони області, які зараз приймають сміття зі Львова. Ці кошти будуть направлені на рекультивацію та впорядкування сміття», – зауважив Романчук.