сад

Кандидат на посаду мера Львова Руслан Кошулинський готується до другого туру

Штаб партії "Свобода" готується до проведення другого туру мерських виборів у Львові. Про це на прес-конференції повідомив кандидат на посаду міського голови Руслан Кошулинський, передає Корупція Інфо

За словами Кошулинського, штаб партії "Самопоміч", оприлюднюючи учора пізно ввечері цифру про 50,88% голосів Андрія Садового, допустив "маніпулятивну або математичну помилку".

"Це або помилка, або недосвідченість штабістів, або свідоме намагання внести у голови львів’ян думку про те, що другого туру мерських виборів у Львові не буде", – каже Руслан Кошулинський.

Він додає, що оприлюднювати такі дані збоку Садового було "некоректно".

Керівник міського штабу "Свободи" Адріан Гутник повідомив, що за даними паралельного підрахунку голосів, Андрій Садовий отримав 141101 голос або 48,9222%, Руслан Кошулинський – 35195 голосів або 12,2027% голосів, Володимир Гірняк – 31672 голосів або 10,9812% та Дмитро Добродомов 30670 голосів або 10,6732%.
"Я вітаю Руслана Кошулинського із виходом у другий тур мерських виборів", – сказав Гутник.

Своєю чергою, Руслан Кошулинський наголосив, що штаб "Самопомочі" неправильно протрактував статтю 65 ЗУ "Про вибори". Йдеться про ті бюлетені, які комісіями визнані недійсними.

За словами керівника штабу партії Ігоря Янківа, при підрахунку голосів депутатів Львівської міськради ці голоси враховуються до загальної кількості тих, хто взяв участь у виборах, а при підрахунку голосів на мера – не враховуються.

Таким чином, каже сам Кошулинський, "Свобода" погоджується із даними, які оприлюднила "Самопоміч" до Львівської міської ради.

"У нас ці дані такі самі, а от дані на міського голову – не зійшлись", – сказав Кошулинський.

Відповідаючи на запитання журналістів про подальші дії штабу "Свободи" у разі, якщо комісія таки оголосить переможцем Садового у першому турі, Кошулинський наголосив, що "ми будемо ще раз і ще раз перераховувати голоси".